top of page

300 грн

Тривалість 1.5 години

Майстер-клас для дорослих та дітей від 6 років

Лялька-мотанка

Лялька-мотанка своєю історією сягає ще в часи Трипільської цивілізації. Вона відома, як дитяча іграшка, оберіг родини і Роду, як могутній магічний талісман та символ зв'язку між поколіннями.

 

Свою назву має від способу виготовлення, адже всі деталі з'єднуються виключно способом примотування (без голки і клею).

 

Ляльки-мотанки бувають: ігрові – служать дітям за іграшку і одночасно допомагала пізнавати навколишній світ; обережні – оберігають від різних негараздів, або ж мають конкренте призначення, наприклад, на здоров'я, на достаток, на щастя на інші; обрядові – використовувалися в різних обрядодійствах, наприклад, коляда, коза, масляна, купавка, весільна тощо.

Важливо, що лялька-мотанка завжди виготовлялася на добро, наділялася позитивною енергетикою і саме добро, любов і позитив мала передати тому, кому призначалася і хто єю користуватиметься.

 

На майстер-класі ви:

- познайомитеся з потенціалом народної ляльки-мотанки як оберега;

- зробите ляльку-мотанку, яка послужить чудовим подарунком для рідних чи близьких людей або ж стане оберегом для вашого дому.

Тканини для вбрання ляльки ви підбираєте на свій смак (різні кольори і види тканин).

 

Цей майстер-клас передбачає виготовлення традиційної ляльки-мотанки оберегу. Але за попередньою домовленістю ви можете замовити інший вид ляльки-мотанки.

bottom of page